Flash disk Emtec 8gb

zdravim vsechny, mam takovy problem. Koupil jsem si flash disk emtec 8gb, je naformatovan na fat32. Kdyz ho zastrcim do stolniho dvd prehravace , problika,ale prehravac nenajde usb zarizeni. To same, kdyz ho dam do xboxu,taky nenacte. Predtim sem mel adata 2gb a zadne problemy nebyly. Prosim poradte.

Odpovědi na otázku

Doporučuji naformatovat pomoci Nastroje HPUSB format. Najdes na Google.
Pokud nebude fungovat ani po tomto napis konkreti model.

Nepomohlo a jedná se o tento disk - http://www.alza.cz/emtec-c400-newcandy-8gb-d... ...

niektoré dvd prehrávače nepodporujú väčšie flash disky ako 2 alebo 4GB,pokial sú naformátované na fat32,obvykle pomôže naformátovanie na ntfs,exFAT alebo nejaký typ ext

ntfs nepomohlo a exFAT taky nepomohlo...

musis bud EXFAT anebo NTFS - tam muzes davat i velke soubory, na rozdil od FAT16 a 32

Takže bez ohledu na otázku jde o všeobecně dané doporučení a jiné souborové systémy nejsou možné?!

Upřímě pochybuju, že stolní přehrávač bude umět EXFAT nebo NTFS.

ntfs nepomohlo a exFAT taky nepomohlo...

mozna take nejake zmeneni parametru hidden-unhiddec ci parametru active-unactive
dale pak jinou velikost alokacni jednotky - precte treba jen jednu

Pořád nic, neví někdo co bych měl ještě zkusit?

Tak už jen vrátit a vyměnit za jinačího výrobce. Potom se uvidi zda to bylo HW nebo rukama.

bohužel kupováno mimo republiku a brzo tam nepojedu. Takže asi používat jen na přenos dat.

1. Odebrat veškeré vytvořené oddíly.
2. Vytvořit jeden oddíl < 2GiB, ostatní místo nechat nealokované.
3. Vytvořit na tom oddílů souborový systém vfat (fat32)
4. Zkouška, co na to zařízení.

Tak sem disk zkusil v dalsim setoboxu a normalne jede, tak sem z toho jelen.