Flash disk - po každém připojení chce opravit

od včerejška mě zlobí fleška, po každém připojení do ntb to chce opravit chybykdyž potvrdím opravu, vše je OKkdyž pokračuju bez opravy, nejdou z ní mazat datana jiném PC je to OK, na stejném ntb jiné USB paměti jsou také OK, takže to vypadá na problém v mém ntb, ale netuším kdetady screen: https://s31.postimg.org/lwseprfyj/scan.jpgnení to nijak kritické, prostě odklepnu Fix a jedu dál, ale pokud někoho něco napadne, budu rádjde o Win 7 x64díky

Odpovědi na otázku

jo a formát má exFat

Zálohuj obsah.cmd.exe, ako SPrávcachkdsk X: /x /f /r kde X: je písmeno USB.Chybu si pamätá v *.log, zložka System Volume Information. Jedine zmazať pod Linuxom.