» Poradna » Ostatní

Flash Disk - nelze naformátovat

Všem přeji hezký den, večer či noc. Nemůžu naformátovat Flash Disk v podobě klíčenky do USB. Ve Windows XP ho vidím, systém souborů mi ale píše ro, ne Fat. Nevíte někdo, jak mu dát zpět správný formát? Děkuji.

Odpovědi na otázku

Arko technik s.r.o. |  |

Já k tomu obdržel CD, kde je program Flash disk utility (FDU.exe), který to umí správně sformátovat.

Ahoj Pratele!Tak Flashdisk jiz funguje!Tak pitomy a nespolehlivy system jako win XP jsem nevidel.Sice jsou nove, ale derave, nestabilni a nestandartni.To s cim si nedokazali poradit XP, si Win Me hrave poradili.Takze, ne vse co je nove, je dobre.Bohuzel XP jsou bezpecnejsi nez Win Me, ale vyplati se tento system miti na druhe partition, protoze Vam muze usnadnit hodne prace.Zdravi a dekuje vsem za pomoc  Marek Durila

Ahoj!Problem je v tom, ze pouze na cd je software, ktery umi flashdisk zaheslovat, ale ne naformatovat.

Arko technik s.r.o. |  |

Hmmm, já tam mám dvě tlačítka: "Format/Make bootable disk" a "Encrypt/Decrypt".