» Poradna » Ostatní

Flash disk - Když otevřu složku tak tam nejsou žádné soubor

Dobrý den potřeboval bych poradit s jednou věcí. Mám flashku na které mám normálně soubory ale neukazujou se mi. Když chci rizkliknout složku, normálně mi to ukazuje kolik GB je volných. Jenomže když flashku rozkliknu tak tak nic není. Nevíte někdo co s tím? Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Dnes se s fleškama doslova roztrhl pytel.. Tisíce dotazů o tom, že fleška nejde apod.. Mrskni tu flešku do popelnice a budeš mít zase klid..

Někdy stačí ji vytáhnout bez odpojení a můžeš ji jen již znovu přeformátovat. Docela běžné. Data jsou v háji.

Naformátovat a příště nevytrhávat bez bezpečného odpojení ikonou v trayi.

Tohle se mi nedávno také stalo, zřejmě je pokažená FAT hlavička flashky. Použij program "GetDataBack" nebo "Data Recovery". Návody jak je používat jsou na internetu spousta. Díky těmto prográmkům jsem se dostala ke svým datům. Snad se podaří také.