Flash Disc

ahoj,
dá se nějak naformátovat fleška (Corsair Voyager GT) do formátu NTFS? Pokud ano jak?

Odpovědi na otázku

Na Windowsoch kliknut pravym na jednotku v Tento pocitac a prikaz formatovat.

Klik pravým a v místní nabídce je naformátovat, fleška nastavena pro rychlé odebrání.
Tento počítač, vlastnosti flešky, hardware, vlastnosti, zásady. tam si to přepnout, v jedné z těch optimalizací(výkon, rychlé odebrání) to jde formátovat. W xp pro.