» Poradna » Programy

Flash a pop-up, ne proxy

Ahoj,hledám program, který nepracuje na principu proxy a umí filtrovat flash (abych ho vůbec nestahoval) a inteligentně si poradí s pop-up okny (inteligentně=neblokuje i ty "dobré" )Proxomitron - byl by zdaleka nejlepší, kdyby mi nezpomaloval načítání stránekWebWasher- neumí flash, je taky proxy, blokování pop-upů není 100%AdMuncher - reklamy blokuje dobře (ale o to mi nejde), pop-up neumí/blokuje i ty                        dobré, flash nic                       AnalogX Pow- vždycky se najdou nový pop-up, který budu muset dát do seznamu...Pop-up Manager - Budu rád za všechny návrhy.

Odpovědi na otázku

Ještě jsi nejmenoval AdSubtract, ale ten je taky přes Proxy. Asi budeš muset vyměnit prohlížeč.

Rek bych ze u IE to ani jinak nez pres proxy filtrovat nejde.

Nepises, jaky prohlizec pouzivas.Ja mam OPERU. Popup okna mam nastavovano zobrazovat jen vyzadane (ty na ktere kliknu), V plug-inech mam zakazany flash, takze se mi nestahuje a nezobrazuje.A jsem spokojeny

Ja mam pro zmenu novou Mozillu v kombinaci s novym AdMuncherem a kdyz nahodou neco projde, tak je to flash. Jinak popup, veskere reklamy a i drtivou vetsinu flashe zvladne

Ja mam Operu 7.11 a AdMuncher 4.5 beta, vubec nic jsem nikde nenastavoval, popup mi zadne nevyskakuje a z reklam a flashe projde sem tam neco, ale vetsinou nic.Takze taky dobra kombinace

Jak to myslis s tim proxy u toho webwasheru? Jako lokalni proxy fungovat musi (v prohlizeci 127.0.0.1:8080) - neznam duvod proc bu to mohlo vadit. Ale na proxy poskytovatele (proxy.tiscali.cz:3128 nebo treba proxy.contactel.cz:3128) se pripojovat nemusis. Proste adresu proxy clienta v nastaveni webwasheru nechas prazdnou.Flash reklamy webwasher taky filtruje - ne moc ucinne.