» Poradna » Programy

FLAC

čauko vypálil som si cez burnaware hudobné cd priamo z flac no v cd prahrávači mi to nehrá. kde som urobil chybu?

Odpovědi na otázku

Protože máš teď pouze CD se soubory flac a ne hudební CD.

nedával som vypáliť dáta ale vytvoriť audio cd. z empétrojek to ide. http://www.burnaware.com/features/

už som to vyriešil. neviem prečo má každý softvér dáky problém pri vypaľovaní pri istých súboroch. burnaware je dobrý no nevypáli hudobný disk z flac. cdburnerxp ho naopak z flac vypáli no zas nevie vypáliť z určitých empétrojek aj iso obraz občas vypáli zle.

Dobře že jsi to tu napsal, také jsem nevěděl kde dělám chybu. Nebyla, jen cdburnerxp nevypaloval z mp3 a někdy zkazil zcela disk

Otázkou je zda CD přehrávač zvládne CD-R a také, jestli ti to nevypálilo jen datový disk. Před pár dny jsem odinstaloval jakýsi program co mi takto vypaloval. Teď v pohodě jdu v Ashampoo Burnig studio free.

je to č. 6. Také 10 jde stahnout zdarma, ale pak chodí nabídky na koupi, mail za mailem.Najedu na "Vypálit nebo ripovat hudbu" a napravo se mi ukáže Vytvořit audio CD (jde přehrávat v normálních CD přehrávačích.)pozn Jak z Flac, tak z MP3. Nutno vypalovat na čas, ne na MB

Jaké soubory máte na tom CD, když se na něj podíváte v počítači?

cda

Na tohle používejte zatracované Nero (ex Ahead) v tomto chybu nikdy neudělá.