» Poradna » Programy

FLAC soubory v knihovně WMP 11 pod Windows Vista 64 bit

Dobré poledne, po přeinstalování Windows mám problém, že nevidím soubory FLAC v knihovně WMP 11, tedy alespoň ne jako hudbu. S přehráním problém není - na to jsem si stáhnul kodek "Xiph.Org Open Codecs", čím ale program donutím abych mohl složky s flac spouštět i z knihovny? Děkuji

Odpovědi na otázku

řeknu to, co asi nebudeš chtít slyšet... použij jiný přehrávač... MS na nějaký flac zvysoka... kašle.

Jenže ono to před tím šlo, jen si už nepamatuji co jsem s tím udělal. Jediný rozdíl je v edicích 32/64bit, ale na to to snad vliv nemá.

Vím, že jako program je velmi omezený, ale nic víc nepotřebuji (kromě toho flacu) a nemusím instalovat další program navíc.

Řešil jsem stejný problém a jediné částečné řešení je vytvořit si seznam stop, kam jde flac ručně přidat

Pravé tlačítko ti nefunguje? A pak "Přidat do seznamu........?

Funguje, na to jsem se ale neptal.

co je pridat do knihovny?