FLAC problem vo VLC

Zdravim.
Mam problem s prehravanim FLAC suborov vo VLC. Prehraje sa len cast skladby a nahle sa prehravanie skonci. Narazil som na tento proble na roznych forach ale nikde nebol vyrieseny. Ma niekto nejake info?

Odpovědi na otázku

Překonvertuj flac na wav a je to.

A na jakym OS to VLC spoustis? Dela to u vsech FLAC souboru (s jakoukoli komprimaci)? Osobne s tim tedy u XP problem nemam, vse hraje OK.
Pripadne pouzit pro FLAC treba winamp (pokud ti nejde o stream do site).