» Poradna » Web a internet

FLAC converter

Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli když konvertuju video do FLAC formátu na téhle stránce http://convert2mp3.net/ , tak jestli to opravdu bude kvalitativně FLAC..Díky

Odpovědi na otázku

Video do FLACu budeš konvertovat dost těžko.

Ale evidentně to jde.

Nejde, protože FLAC je audio, nikoli video codec, má to dokonce v názvu, takže ne, evidentně to nejde.

Podivej se poradne - z videa do flacu (takze vyexportuje zvukovou stopu).

Takže kdyby byla zvuková stopa ve formátu FLAC, tak bych dostal FLAC?

Kdyby byla tak ano, ale to se nikdy nestane. Tam už je vždycky v nějaké kompresi takže convertovat to do FLAC je nesmysl. Z mp3 nebo AAC nikdy FLAC neuděláš.

Aha, tak díky za vysvětlení.

Ty tam zadavas www adresu, kde je to video (napr. z youtube).A kdyz bude ta zvuk. stopa kvalitu treba 48kbps, tak FLAC z toho asyk moc kvalitni nebude...nemyslis..?