» Poradna » Programy

FIVEM steam

Dobrý den, stáhnul sem jsi FIVEM pro GTA V ale zjsitil sem že to che steam jenže já mám GTA V přes stránky rockstaru neboli přes socialclub jak jsi můžu zahrat FIVEM přes socialclub?

Odpovědi na otázku

Tudle otazku jsem taky kdysi davno resil. Reknu ti to takhle, na youtube je spousta videonavodu, ale at jsem delal co jsem delal, ani jeden mi nefungoval.

Takže vyrešit to nejde?

Ide to vyriesit velmi lahko, tiez mam krabicovku bez steamu....stiahni a nainstaluj si steam , vytvor konto/over emailom a potom nechaj otvorene v liste-minimalizovane, potom pusti fivem a pojde to