Firmware

Přehrál jsem v DVD RW mechanice Teac dv-w516g firmware na Lite-on, protože nevypalovala některá DVD. Všechno fungovalo a nyní bych potřeboval firmwere vrátit zpět (jedná se o firemní počítač). Prostým spuštěním firmware teac dv-w516g to nejde (hlásí že nemůže nalít příslušný driver). Nevíte někdo jak na to?

Odpovědi na otázku

pokud vsechno funguje, nevidim jediny duvod vracet fw zpatky ani pokud jde o firemni pocitac. pokud je admin lempl a necha vas delat podobny vylomeniny, jeho problem - proste jste "nahodou" neco stahl a "nahodou! zacalo fungovat vypalovani - hura

No tak na tuhle odpověď nejsem zrovna 2x zvědavej, Prosil jsem o radu a ne o kritiku.

ale žiadna iná odpoved už dnes v podstate neexistuje,dotyčná mechanika sa už nevyrába,výrobu prevzalo LiteON IT. a firmware recovery sa dnes prevádza už len po zaslaní mechaniky do servisu TEAC Multimedia v Nemecku,čo sa finančne neoplatí,takže zostáva jedine hladať nejaké zahraničné zdroje/archívy,či existoval nejaký firmware recovery software na pôvodné Teac mechaniky,mne osobne zatial žiadny pod rukami neprešiel a dotyčnú mechaniku mám v staršom pc a funguje s oficiálnym firmwarom zatial bez problémov