FIREWIRE od DELOCKu

Zdravím všechny, potřeboval bych poradit. Koupil jsem si od DELOCKu Firewire řadič, ale po připojení do PC se mi nic nedetekuje. Používám visty ult. Dokonce jsem si v biosu nastavil funkci detekování plug and play v systému (nevím, jak se ta volba přesně jmenuje). Podle manuálu by to měly windowsy samy detekovat, takže na cd nejsou žádné ovladače. Je tam jen program na zpracování videa. Potřebuju totiž propojit pc s dv kamerou.
Díky za odpovědi.

Odpovědi na otázku

dať do inej zbernice,karta môže byť v konflikte s iným zariadením v pc,firewire vyžaduje samostatné irq,zdielané nanajvýš s usb radičom alebo tv kartou,pokial je v konflikte s iným zariadením[kritický je pci modem,sieťová karta,zvukovka,grafická karta],obvykle odmieta fungovať.Tú spomínanú funkciu v biose vypni,tá sa používala pre win95/dos kompaktibilné operačné systémy,pre moderné systémy skôr vyrába zbytočné komplikácie a moderné systémy ju už nepotrebujú .Firewire radiče už majú integrované ovládače vo windows,výnimka je staršia verzia Texas Instruments čipu-značená ako CXX-22xx alias Sony Lynx,tá vyžaduje ti-dvcam ovládače pre kompletnú funkciu a nové firewire800 čipy

Díky za pomoc, řadič jsem mezi tím rozběhal.