» Poradna » Ostatní

FIREMNA OSLAVA - PORADTE NIECO ZABAVNE

Amigos,
mam organizovat foremnu oslavu asi pre 50 ludi, poradte nieco vtipne a zabvne, co sa vam osvedcilo - nie prosim striptiz, to mi neprejde.... DIK

Odpovědi na otázku

Odpoledne, večer, věkové složení, počet mužů a žen fifty fifty nebo jedno pohlaví výrazně převládne, přibližný rozpočet, přibližná představa, pro zaměstnance nebo něco reprezentativního i pro obchodní partnery .....?
První návrh - posezení v kavárně s hudbou a případným tancem, program - ukázka míchání koktejlů s tombolou (ten namíchaný koktejl někdo vyhraje).

Vecer, mozno do rana, muzi a zeny 50:50, hlavne to ma byt vesele, ziadne oficiality, ziadni obchodni partneri, mame to vo vlastnej firme vo velkj hale, zatial je objednana ruleta a ine hazardne hry, tombola, DJ, a 1 stare auto ktore chceme nejakym sposobom zdevastovat (napr. nalejeme fritovaci olej do motora a bude sa stavkovat, kolko to motor vydrzi na volnobeh na plne obratky), a este by som potreboval nieco originalne....

Údajně proběhl test zda pojede auto úplně bez oleje - mělo ujet asi 160 km než se tam něco zadřelo.

To sa mi nezda.... to ani ruske tanky nevydrzia tolko

delali to v Top Gear s jaguarem XJ nebo XK

myslim, ze uz mas vymyslenej dost bohatej program

OK, ale nieco blaznive mi tam este chyba

nejdřív se nadrbat a pak "jede jede mašinka..."
firemní oslavyjsou jenom o alkoholu

Tymto sa nikdy nic nepokazi: klasika.ukazto.com ...

jjj. Len ale aby to neorganizovali pre dom dôchodcov vo vekom zložení 70 - 90 rokov.

Dobre, ale pre nas nepouzitelne....

Na úvod bych doporučoval pustit "Píseň pro šéfa" http://www.komik.cz/zvuky/235-pisen-pro-sefa/...
No a pak by se vidělo, jestli má cenu pokračovat...
Možná budete zbaven úkolu organizovat příští oslavu a možná přijedete i o šéfa (mrtvice, infarkt), to je třeba zvážit. (obojí může být plus)

OK, ale co dalej?