» Poradna » Web a internet

Firefox+doplňky

stalo se někomu že ikdyž byly ve FF patřičné doplňky, zejména blokátory, tvářily se jako aktivní ale reálně běželo vše jako kdyby tam nic nebylo? Po 4 měsících jsem nahodil systém ze zálohy, vše ok až na tohle, aktualizoval jsem na nejnovější, zkusil jsem je odebrat a pak zase přidat, ale nic, UBL nadále reálně neaktivní, nevíte co s tím?

Odpovědi na otázku

Jedná se o "nový" FF předpokládám...Zkus smáznout profil (nebo založ nový) a zjisti jak se to chová tam.Krom toho je třeba si zapnout přísl. filtry..

byl tam 56, bylo to samé tak jsem povýšil na aktuální a stále stejné. Jak myslíš zapnout? V menu je jen tlačítko odebrat, nic víc...

tak zatím jsem to nouzově vyřešil reinstalem na FF ESR, ale takové řešení moc netěší...

Ty nechápeš, že v novém (předělaném) FF Quantum původní doplňky (a těch je většina) nefungují.. Takže pokud si instaluješ/aktualizuješ FF na tuto verzi, musíš si do ní i sehnat adekvátní doplňky. Potíž je v tom, že jich plno ani neexistuje...

Jo, FF Quantum jsou všechny verze od 57 včetně.

konkrétně mi šlo o Ubl origin, ten mi na tabletu s novým FF šlapal v pohodě, tady bude asi fakt něco zkriplený v profilu.