» Poradna » Web a internet

Firefox_ukládání přihlašovacích údajů

Ahoj, poradí někdo, jak vypnout neustálé dotazování firefoxu jestli chci uložit přihlašovací údaje na otevřené stránce? Já je ukládat nechci a vyjížděcí masivní okna mě dost otravují. V nastavení je pouze volba ukládat či neukládat.

Odpovědi na otázku

A zkoušel si jet v anonymním režimu?

Nastavenia-Možnosti-Súkromie a bezpečnosť-Formuláre a heslá-Odfajkni "Pamätať si používateľské mená heslá na stránkach".

" Já je ukládat nechci..." Potom nie je nič jednoduchšie ako si pri tej otázke zvoliť "Nikdy neukladať" a už sa na to stránka nebude pýtať.

Musím doplnit, že mám nastaveno po každém vypnutí Firefoxu se mažou cookies, takže se stránky dotazují opakovaně, ikdyž dám nikdy neukládat.