» Poradna » Web a internet

Firefox

Dobrý den, ve Firefoxu se mi špatně zobrazuje stránka Autoforum.Jde to nějak opravit? Děkujihttps://ctrlv.cz/JFgk

Odpovědi na otázku

Podobné věci se mi občas stávají i na jiných stránkách. Chyba patrně nebude na Vaší straně. Zkuste to zítra a jestli to nepůjde, tak bych to teprve řešil.

Děkuji za snahu, ale už je to několik dní a jen na této stránce. V IE se zobrazuje správně.

Tak pokud má ten Firefox Adblock tak ho vypni pro tuto stránku a bude to ok. Mě tohle dělá Opera a popsaný postup pomáhá.

Nemám Adblock.

No nemusí jít přímo o Adblock,ale něco podobného snad Firefox v nastavení taky má a je třeba tu stránku dát do výjimek.

Zkus na te strance ve Firefoxu stisknout kombinaci klaves Ctrl+Shift+R

Bez výsledku

Mají tam asi něco nestandardního, u mne se to blbě zobrazuje taky. Vivaldi to zobrazuje dobře, takže cokoliv na Chromiu a Google Chrome by mělo být taky OK.PS: IE fakt nepoužívej, pokud ho výslovně nevyžadují nějaké obskurní aplikace státní správy - je to děravý a zastaralý soft

Asi to fakt mají blbě napsaný, nebudu to řešit. IE nepoužívám, jen že ho mám v PC, tak jsem to v něm zkusil.

Verze 78.0.2(W10) https://ctrlv.cz/aSv3 radil bych provest vycisteni kese u me je to "clear data" https://ctrlv.cz/Gjoa

Díky, pomohlo.

Dobrý deň, občas sa to stáva aj mne, kliknem pravým tlačítkom myši a dám Obnoviť. Väčšinou sa potom stránka načíta správne.

Musíš maž niečo vo FF zablokované, zakázané - nejaký doplnok, nastavenie.Autoforum.cz (dúfam, že te to táto stránka) mi v Chrome i vo FF ide v poriadku a to dokonca mám i uBlock Origin!Skús aktualizovať FF, prípadne sa pozrieť na scripty, Java scripty.