» Poradna » Programy

Firefox

Dobry den,Jiz nekolik let pouzivam k ulozeni prohlizene adresy ve firefoxu moznost pretahnout mysi aktualni adresu treba na plochu. Najedou asi po nejake aktualizaci, bud W7, nebo Firefoxu adresa na plochu a vubec nikam pretahnout nejde. Jak to delam? Chytnu mysi levym, adresu v adresnim okne firefoxu a pretahnu na plochu. Tam tlacitko mysi uvolnim a odkaz je na plose. Toto ovsem prestalo fungovat. Po pretazeni na plochu se ukaze ikona zakaz zastaveni. Nevedel by nekdo, jak tento problem vyresit?Velmi dekuji za jakoukoliv radu milr@email.czMilos

Odpovědi na otázku

Ve W7 nemáš nemáš českou klávesnici?Ale k dotazu: Dělá to od verze 68. Buďto se vrať k FF67, nebo do zástupce, kterým FF spouštíš, přidej parametr -no-deelevate

Super, funguje to. Klanim se a smekam. Ty češtiny si nevšímej.

V najnovšej verzii (69.0.1) to už zas funguje.

A prečo to robíš takto DEBILNE? Stačí si urobiť ZÁLOŽKU!!!!! A je prístupná z prehliadača FF. https://support.mozilla.org/sk/kb/panel-zaloziek-majt...

Nejen, že (místo Ctrl+D) takhle debilně. On navíc ty adresy zbytečně vytahuje na plochu.