» Poradna » Programy

Firefox

Je možné měnit velikost písma u menu prohlížeče a lišt prohlížeče, tak jako to jde např. u Opery (nastavení - pokročilé volby - písma)? Pokud ano, tak jakým způsobem?

Mezi motivy vzhledu (stránky "Doplňky pro Firefox") nemohu najít jeden, který jsem někde viděla minulý rok. Při nabíhání stránky se pohybovala liška (animace), tak dlouho dokud stránka nenaběhla. Po naběhnutí stránky se liška zastaví. Víte někdo, kde najít tento motiv vzhledu?

Odpovědi na otázku

Velikost písma se dá měnit tak, že podržíš ctrl a na myši otočíš kolečkem.

Nemám na mysli velikost písma v běžném textu, mám na mysli pouze velikost písma v menu prohlížeče a v lištách prohlížeče, neboli to jsou ty nadpisy úplně nahoře.

"Při nabíhání stránky se pohybovala liška (animace), tak dlouho dokud stránka nenaběhla."

Tuto událost už ve výchozím stavu naznačuje uživateli komponenta "statusToolStrip" vlevo dole.
Po naběhnutí stránky se v české verzi prohlížeče vytiskne řetězec "hotovo".

To je pravda. Mě práve žajímá, který motiv vzhledu tam má lišku.

Motiv se jmenoval Foxkeh Theme, ale byl určen pro verzi 3.0. Pokud používáš aktuální 3.6.3, nenabízí se ti.