» Poradna » Počítačové sítě

FireFox

Mam problem, stahnul sme si prohlizec FireFox a nejdou mi v nem nak prehravat videa na youtube atd pise mi to ze nemam program Get the latest Flash player ktery sem si stahnul nainstaloval a porad nic nevite nekdo co s tim je?

Odpovědi na otázku

Zača bych klávesou F1, okoukl nápovědu, pak si stáhl manuál pro případ nouze
www.slunecnice.cz ...
a na ostatní bych se koukl na
jasnapaka.bloguje.cz ...
A po vzoru medvědů od Kolína zvolal a jedéém pane.

jj dik zkusim to

Ještě něco s vistou, neb jsi neuvedl na čem klikáte.
pc.poradna.net ...

pozor!!! flash player nenainštaluješ pri spustenom FF.stiahni si ho napr. na plochu, vypni ff a potom inštaluj FP. alebo stiahni z filehippo.com update checker, ten toho zariadi podstatne viac včetne betaverzii softu

ten FP nak nejde ptoste nainstalu ju to jak rikas ale nejde to a ten druhej programek nak nemuzu najit

jojo, ve Viste mi to tusim tez dela.
Tak kdyz to nerozchodite, tak jeste muzete vyzkouset Operu (misto FF)....

nj ale ja mam XP jen motivy visty a nejde to