» Poradna » Web a internet

Firefox zamrzá

zdravím.Mám problém s novým firefoxem quantum.At už je nově instalován,nebo né,tak mi zamrzá na určitých stránkách.Konkrétně třeba na programyzadarmo.net.pl,jakmile na tu stránku kliknu,tak mi celý firefox zamrzne.Nikde jinde na jiných browserech mi to nedělá,zkoušel jsem třeba na chrome,opera,vivaldi atd všude v pohodě,jen na tom blbém firefoxu mi to zamrzne,prosím poradte mi,je to má oblíbená stránka,firefox je čistá instalace a přesto to zamrzne.Možná stačí něco někde nastavit,já fakt nevím,děkuji za radu.

Odpovědi na otázku

To mě dělá taky na různých stránkách. Na chvilku tak na 15 vteřin zamrzne, nahoře je napsáno Firefox neodpovídá, kolečko se točí.

Zakaž javascript nebo instaluje blokovač reklam.

Tak mám to asi vyřešené,pokud to někomu zamrzá,klikněte do nastavení,soukromí a zabezpečení a klikněte na zabránit službám pro přístupnost v přístupu vašemu prohlížeči.Zatím mi nic nezamrzá.