» Poradna » Programy

Firefox si nepamatuje hesla

Zdravim, takže k mému prblému. Ve firefoxu uložim heslo do paměti a dám přihlásit trvale, ale jenom co firefox vypnu a zapnu tak nejsem přihlášen ani na mail. Zkoušel jsem reinstall, ale nic nepomohlo. Prosim pora%dte mi co s tím. Díky

Odpovědi na otázku

Nastroje/Moznosti/Soukromi/Duverna data/pri zaskrtnutem Pri ukonceni aplikace FF vymazat duverna data/Nastaveni/ odskrtnout Ulozena hesla.

ale já to zaškrtnuté nemám, nějaký jiný napad prosim

Ta odpovi nekdo, je to docela deprimujici

firefox mám a jsem spokojený a nic jsem nezaškrtával po instalaci a hesla si to pamatuje))

mně se zase přestal přihlašovat automaticky na stránky, do teďka to fungovalo a dneska jako když utne

Mam stejny problem divne :(

ajn,cvaj,draj,karel nese asi čaj.

for, fajf, six, Karel nese asi fix!

Ten firefox si fakt nepameta hesla odkedy vysla v.3 a to mam 2.0.16 tusim....

Zkus vymazat cache a cookies