» Poradna » Web a internet

Firefox nová stránka (Super Start)

Ahoj,chci se zeptat, jestli někdo zná nějakou alternativu místo doplňku Super Start do Firefoxu. Po aktualizaci na verzi 57 je tento doplěk zákázaný, jako nekompatabilní. Našel jsem podobné doplňky, ale ty čerpají z historie prohlížení. Vzhledem k tomu, že mám nastavené zakázáno pamatovat si historii a toto nastavení nehodlám měnit, potřebuji doplněk pro novou prázdnou stránku, kam si sám přidám stránky, které často navštěvuji. Ikdybych si historii zapnul, stejně ji vždycky po ukončení prohlížeče mažu Ccleanerem. Takže doplňky, které fungují na principu historie prohlížení mi jsou k ničemu. Díky za rady.

Odpovědi na otázku

"Aktualizuj" na ESR. Všechny doplňky ti zase budou fungovat.

co to je to ESR?

Starší verze s dlouhou podporou, určená hlavně pro firemní použití (ale pochopitelně, pro normálního uživatele taky). Pokud ti na té hlavní stránce tak záleží a zatím nenajdeš náhradu, je to jedna z možností. S ESR verzí můžeš čekat než někdo naprogramuje to co potřebuješ o něco déle.Ale přijdeš tím o výhodu v rychlosti Firefoxu 57, takže je to na tobě :)

Dík za vysvětlení.

To by byla právě škoda, přijít o tu rychlost. Je to jeden z důvodů, proč jsem Firefox aktualizoval. No, nechápu, k čemu jsou doplňky, které tam zobrazí často navštěvované stranky. Každý den, přeci můžu navštívit jiné stránky, ta zobrazena skupina stranek se tak může měnit každý den. Jsou stránky, kteté tam chci napevno. Ach jo.

Top sites se upravit dají. Ty dole taky nechápu, ale stejně tu stránku prakticky nevidím. Trochu zajímavé to možná bude, až tam podle toho co psali přihodí zajímavé články z pocketu.

Já jsem se také vrátila na ESR a i k dyž mám vypnutí aktualizovat tak se znovu nainstaluje nová verze kterou nechci.Jak tomu zabránit? Díky ELI

Podpora ESR trva priblizne jeden rok a pak co, kdyz nahradu nenajde? Pripada mi to jako boj s vetrnymi mlyny, proto radsi po mnoha letech prechazim na jiny prohlizec a neni to jen kvuli nefungujicimu jednomu doplnku ktery jsem pouzival.https://www.mozilla.org/en-US/firefox/organizatio...

Rychlý start je sice hezká věc ale zrušení většiny doplňků staví FF na úroveň IE.

O IE mi ani nemluv. Ten se mi nechce připojit na net, ani když přepnu firewall ESETU na automatický režim. Všechny ostatní prohlížeče Firefox, Seznam prohlížeč, Chrome a Opera mi jdou OK. Takže nohy na stůl a kašlu na to. Všechny moje PC jsou už dědové, udržet je v dobré kondici a funkční, dá dost práce, většinou řeším pár problémů každý den. A do toho ještě nefunkční Explorer 11, uff.

pridaj oblubene stranky do --- Zalozkynapr. Zalozky/MojeOblubene/ -- a sem vlozit

A nešlo by někde nastavit, aby Firefox pokaždé při kliknutí na nový list otevřel konkrétní stránku? Vytvořil bych si svoji vlastní s odkazy na stránky, které chci.

Teď jsem našel tenhle doplňek, který by mohl vyřešit můj problém. https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/new-tab-... Když to bude fungovat, otevře mi to vlastní stránku s odkazy, kterou si připravím a uložím na disk.

Třeba namátkou Group Speed Dial Quick Dial Bookmarked Speed Dial ....

Nakonec jsem našel tohle: https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/new-tab-... Dá to sice trochu práce, ale jde tam nastavit vše, co potřebuji. Myslím, že docela slušný. http://leteckaposta.co/file/898398875.1/2e5bfcc2...