» Poradna » Windows (a jiné OS)

Firefox blbne

Dobrý den, mám Linux Mint 20.2 a donedávna mi prohlížeč Firefox fungoval bezchybně. Jen před nějakou dobou, kdy jsem nainstaloval aktualizaci tohoto prohlížeče, tak začal trochu blbnout. Například už nejde otevřít odkaz v nové kartě kliknutím kolečkem myši a některé věci trvají déle než dříve. Systém (ne)pravidelně čistím BleachBitem.

Odpovědi na otázku

Přejít dočasně na Firefox ESR 78.14.0 , dokud se problém v hlavní verzi nevyřeší.ESR verze chybí v základním repozitáři Mintu čili si jej buď přidej:sudo add-apt-repository ppa:mozillateam/ppasudo apt-get updatesudo apt-get install firefox-esrnebo rovnou stáhni Firefox ESR ze stránek Mozilly:https://www.mozilla.org/en-GB/firefox/all/

1. V dotazu není žádná otázka - není na co odpovídat. Vlákno zralé na zamknutí.2. Teď jedu na Linux Mint 20 a Firefoxu 92 a všechno jede bez problémů. Vypadá to, že tvůj problém je mezi klávesnicí a židlí...

No, já mám Mint 20.2 a Firefox 92

Zkuste si udělat nový, čistý profil bez (pluginů).

Tak, prohlížeč je zase (zatím) v pořádku, nic jsem pro to dokonce nemusel udělat. A tím BleachBitem čistím jen apt a dočasné soubory