» Poradna » Web a internet

Firefox android (inspektor elementů)

Ahoj, je nějaká možnost jak zprovoznit pro Firefox na androidu inspektor elementů nebo podrobné zobrazení cookies pro jednotlivé stránky ?Jako je tomu zde na obrázku u normálních aplikací pro PC:https://i.imgur.com/3v3cjNW.pnghttps://i.imgur.com/AUZQWqO.pngtestoval jsem hodně buildů firefoxu ale vypadá to že žádný to v sobě nemá.

Odpovědi na otázku

Co na tom chceš rozfungovávat? Mobilní verze tu featuru prostě nemá. Bylo by to taky zbytečné, takové věci se nedělají na mobilu.

Proč by to mělo být zbytečné ? dneska je kde jaký mobil výkonejší jak starší PC

To nema s vykonom nic spolocne. Inspektor elementov je vyvojarsky nastroj a vyvoj stranok aj tych mobilnych sa probi primarne na PCckach potazmo Mac-u. Prehliadac na mobilnych zariadeniach to jest mobile alebo tablete sluzi primarne ako zobrazovac obsahu a nepocita sa s tym,ze by to by niekto mal zaujem robit nieco take ako inspekt elementov na tychto zariadeniach. Uprimne pocujem to prvy krat, ze by toto niekto od mobilneho prehliadaca pozadoval