» Poradna » O Živě.cz

Firefox a scrollování stránky Zive

Mam takovej Firefoxovej problem, ktery se vyskytuje jen na webech zive.cz, mobilmania.cz, connect a doupe... (zrejmne stejny redakcni system) a to se scrollováním (koleckem) stránky které najedou začne místo po řádcích se scrollovat po pixelech a pomůže jen refresh stránky. (vše je v defaultu bez zvláštních doplňků s obyčejnou Ms myší)... Jsem jediný nebo se nekomu chovaji tyto weby, vcetne for a diskuzi stejne?

Odpovědi na otázku

Mě se to děje také a začalo to už před pár měsíci........teď byl pár týdnů klid a dnes to zlobí opět.........

Ne, nikdy se mi to nestalo. Používám herní myš Logitech (drát) a k ní soft, LogitechGamingSoftware 8.30 x64.

Stává se mi to pouze na zive.cz - jinde ne. Předpokládám že jev souvisí s nějakou zprasenou flash aplikací na Živě.P.S.Máte vypnutou možnost jemného posuvu kolečkem myši (Smooth scroll with mouse wheel) ?

chyba nebude ani v nastaveni ani v ovladaci mysi, prave jsem si vsiml ze v pripade chyby se scrollovanim stranky, se zacne i roletove menu "neprehlednete" pod odkazy 1 2 3 4 5, otevirat na statnych souradnicich, takze bude problem s nejakymi prepocty...

Stejne se zacnou chovat sipky na klavesnici a PG UP/DOWN funguje max o radek... takze to vypada jako by mel firefox chybne udaje o vysce stranky...