» Poradna » Programy

FireFox a plug-in adblock (adblock plus)

je to asi mesic co mi pri hledani aktualizaci pisi ff u toho doplnku "chyba pri hledani aktualizace". plug-in sem odinstaloval a pri opetovnem pokusu jej ze stranek firefox.cz nainstalovat konci instalace opet chybou "aplikace nemuze stahnout soubor...url...kvuli chybe stahovani-228". nevite nekdo v cem je problem? dik

Odpovědi na otázku

skús fórum na www.czilla.cz alebo www.mozilla.sk
Tipujem poškodenie profilu, možno by pomohlo vytvoriť nový profil. Na tamojších fórach ti poradia lepšie