» Poradna » Programy

Firefox 3.0.1

Ahoj,
až do teď jsem používal na internet Firefox - spokojenost - velmi mě vyhovuje.Ale - po upgradu na v.3,ve Firefoxu nejdou občas otevřít nějaké stránky,či obrázky,videa přehrává také jen sporadicky a celkově se velmi zpomalil.Opera jede naprosto v pohodě bez problémů.Nezaznamenal někdo také tuto skutečnost?

Odpovědi na otázku

zaznamenal ...uplne stejne jako ty ....obcas to nezobrazi video atd ....nenasel sem reseni a tak na stranky co nejdou v poho pouzivam knkurencni prohlizec -jinak u ff zustavam

Řeším to zatím také tak...FF je ale u mně stále na vyšším stupínku,než ostatní prohlížeče...

Zkoušel jsi v nouzovém režimu bez doplňků?
Jinak si zazálohuj profil a udělej novou čistou instalaci.

Takže řešení je kliknout na jinuo ikonu?

Měl jsem stejné problémy ,vyřešil jsem to odinstalováním 3.1 a vrátil jsem se k předchozí verzi a spokojenost.

forum.czilla.cz ...

taky jsem měl tento problém a vrátil jsem se k předchozí verzi.

To je velmi chytré, moulo. Vždyť ty nové verze vydávají autoři jen tak z dlouhé chvíle, že.

nemolo:no právě

nemolo - no, když chceš být za každou cenu "in", tak proč ne.
jenom n.př. - SP3 - stojí za hovno
Firefox 3 - stojí za hovno
Nero 7+8 - stojí za hovno
A takle by se dalo pokračovat do alelujá
A už to tady před časem někdo napsal na tvrdo - za měsíční peníze, který ty nevyděláš za rok, stojí vývojáři za zlámanou grešli, čili taky za hovno.

zacni používat nějaký kvalitní prohlížeč, třeba Microsoft Internet Explorer a nebudeš mít problém. Náhražky typu Opera, FF a další jsou nedodělky.

Já jsem pro!

No dyť, jen blázen by nebyl. A nebo lama

Tu to ma v hlave niekto pekne vykradnute

"kvalitní prohlížeč, třeba Microsoft Internet Explorer" ... - kedy si bol naposledy u psychiatra ?

Já používám IE 5 už spoustu let a denně chytím ani ne 2-3 viry.
Spokojenost.