» Poradna » Programy

Firefox + panely

Prosím o pomoc.
mám Firefox 3.5.5 plně aktualizovaný.
A mám v něm tento problém.Pokud Firefox vypnu a mám otevřeno více panelů tak při novém zapnutí FireFoxu se mě otevře jen jeden panel s domovskou stránkou.
Samozřejmě mám v Nástroje-Možnosti-Hlavní nastaveno :
Spuštění
Při startu aplikace Firefox - Zobrazit okna a panely z minula

Děkuji za jakoukoli rozmnou radu

Odpovědi na otázku

Je to problem spravce relací.Pokud použiji zabudovaného- chová se to ted spravně.Poněvadž mam Tabmixplus tak použiji volbu nepoužit zabudovaného a vše funguje jak má.Já mam nastaveno - ptat se jestli uložit a ukončit.Při startu ptat se jestli obnovit.

Pokud nepoužiji zabudovaného - tak to má být spravně.Musím použit spravce relací tabmixplus.

Klasický postup u všeho je spustit ff v safe mode.
Když se závada neprojeví, tak je to nějakým rozšířením. Postupně je zakazovat až se najde viník. Jestli to nepomůže, zazálohovat záložky, vytvořit jiný profil a původní odstranit.
Jako poslední je export záložek na potom a kompletní reinstal ff se smáznutím profilu.

Jak se vytvoří jiný profil? Myslíš uživatelský profil ve windows?

Ne profil FF ale to nedělej deš kanonem na vrabce.

Firefox jsem odinstaloval a znovu nainstaloval ale i bez doplňků to stále dělá

www.czilla.cz ...

Nejlépe je hledat u páky.
jasnapaka.bloguje.cz ...

Dík

Použij alternativního spravce relací co je v tabmixplus.Stejně si nedovedu FF dokazat představit bez Tabmixplus a doplnku co je na tomto servru braný jako sprosté slovo