» Poradna » Programy

FIREFOX & DAP 7

Ludia, viem ze tato tema tu bola preberana uz x krat, ale stale sa mi nedari integrovat DAP do Firefoxu. Firefox mam najnovsi 1.03.Pozrel som si navod na czille, skopiroval som to dll, premenoval som ho a nic. Prosim poradte mi.Diki moc...

Odpovědi na otázku

Raději se na chvíli vrať k 1.0.2 a to z několika důvodů:1) není to ještě oficiální verze2) není lokalizovanáJe to v podstatě NightyBuild a rozhodně ji zatím nedoporučuji k běžnému používání.DAP bych vůbec nedoporučoval, mnoho "spyware cleaneru" jej bez problému označí za adware. A není to náhoda!!! Je tomu skutečně tak! Pokud si nechceš zasekat počítač shitwarem, nepouzivej DAP! Cokoli je lepší než tento shitware (např. Fresh Download apod.)