» Poradna » Programy

Firefox - taby

Zdravím, mám 2 požadavky na Firefox a nevím, kde to nastavit:

1) Když mám otevřených hodně tabů, tak nechci, abych jich měl viditelných asi 10, jak to mám nyní (musím posouvat šipkami, abych se dostal k ostatním), ale aby se mi velikost těch tabů v liště snižovala a tudíž, abych měl více tabů viditelných. Kde se to nastavuje?

2) Chtěl bych mít u každého tabu křížek na zavření. Momentálně to mám jen u toho zrovna otevřeného, chtěl bych to u všech.

Díky za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Jde to udělat editací v about:config, ale asi pro tebe bude lepší doplněk TabMixPlus

Dobrý doplněk, přesně to jsem hledal, díky!