» Poradna » Programy

Firefox - Reakce posuvniku

Mám teď 87 ale problém byl už u minulé verze. I když vypnu jemný a auto posuv v nastavení mívám problém zvlášť u posuvníku v dolní části obrazovky, kdy přestane posuvník reagovat na přejezd kurzoru. Zkoušel jsem i změnit škálování z mého 200% na doporučených 150% poté co vypnutí funkcí pro posuvník chování nezměnily. Tak se ptám, dělá to někomu taky?BTW zanamenal jsem i problém v nabídce hamurger-menu při vyšším škálování kde ta nabídka končí až skoro u dolní části a tam jakoby by bylo mrtvé místo zhruba v místech pod vývojářskýma nástrojema, prostě kurzor nereaguje na spodní nabídky jako Pomoc-Help v tom h-m

Odpovědi na otázku

Poznámka: Pokud vyvolám postranní panel Windows tak tam žádné mrtvé místo není, takže je to opravdu problém s oknem.

Ještě jsem zkusil Explorer a tam ten problém mám taky.

ještě ... 20H2 19042.868

Díky za všechny tři názory, problem vyřešen