» Poradna » Programy

Firefox - problém - okna

Už asi tak týden to je, jdu na jakkoukoli stránku a vyskakují mi tam bezdůvodně okna - furt a ty jedny samé - popularscreensavers.com, cams.com atd. Dělá to i na živě.cz, a tady to určitě ty stránky propagovat nebudou, na InternetExploreru mi to nedělá, je to nějakej vir, nebo programem, nebo čím? Nejde to nějak ty stránky zablokovat? Mám verzi 3.5.1, ale tu jsem si aktualizoval snad včera nebo předevčírem. Budu vděčný za vaše odpovědi :)

Odpovědi na otázku

Mám úplně stený problém, skoušel jsem několik antivirus/antimalware ale nic to nenašlo.

zkusil bych sken nejdřív pomocí Ad Aware a pak Spybot Search and Destroy. To by snad něco najít mělo.

A případně ještě utilitkou Ccleaner smazat vše, co v default nastavení nabízí

V nastavení nastav vymazání Cookies,offline obsahu,vyrovnávací paměti,nastavení pro daný server atd.Je to v možnostech-soukromí-tam stiskni tlačítko nastavení a zaškrtni všechno kromě uložená hesla,potvrď a dej vymazat soukromá data

Ty cookies, to jsem taky udělal, a furt to dělalo, ale včera jsem si stáhl program, kde zadáte přímo ten odkaz toho vyskakovacího okna a už to dělat nebude... tady je : http://www.stahuj.centrum.cz/internet_a_site/ostatni/e... ...
už mi to nedělá, škoda jen, že to je na pár dní

V IE to dělá totéž. Asi nějakej hmyz.