» Poradna » Programy

Firefox - příliš ostrá videa

Dobrý den!Zakoupil jsem nový monitor Philips 240V5QDAB,vše zapojil a vše jede v pohodě.Problém ale nastal,když jsem přes prohlížeč Firefox spustil O2TV.Obraz je hrozně ostrý a v podstatě se na to nedá dívat.Poté jsem ale zjistil,že to dělají ve Firefoxu i ostatní videa(streamy,apod).Záměrně uvádím,že ve Firefoxu,který je můj nejoblíbenější prohlížeč,který používám již pár let,neboť pokud O2TV či videa spustím na jiném prohlížeči(Chrome,Avant,Opera) je obraz normální.I změnou kabelu,kdy jsem místo HDMI zapojil VGA se nic nezměnilo.Nemá někdo s něčím podobným zkušenost a uměl by poradit co to může způsobovat a co s tím?Nerad bych po letech začal používat jiný,mě nevyhovující prohlížeč.Děkuji

Odpovědi na otázku

Nemám, ne v případě, že to dělá pouze jediný prohlížeč. V takovém případě nainstaluj jinou verzi Flashe, protože OS i Chrome atd., mohou a mají jiný. Zjisti, zda se ti to děje i v HTML5. Docela by pomohla fotka monitoru (ne snímek obrazovky).> Osobně tipuji ten FlashPlayer.

No zkusím to odpoledne nafotit a dát sem.A po pravdě nevím přesně jak mám zjistit zda-li se to děje i HTML5.Nejsem zase takový odborník.Vím,že to je jazyk sloužící pro tvorbu webových stránek,ale víc nic.

Příliš ostrá? A nemáš třeba ve Flashi vypnutou HW akceleraci http://s20.postimg.org/ruzi7cjzh/screenshot_182.png (zapni stream O2 TV a klikni v něm pravé tlačítko a vyber Nastavení) ?Pokud problém bude přetrvávat, tak si překontroluj ovladače grafických karet (nevím které v PC/Notebooku máš) .

Díky moc.Opravdu to bylo tou HW akcelerací. Už to je OK.