» Poradna » Web a internet

Firefox - nová záložka

kde ve Firefoxu nastavím, aby se při otevření nové záložky nezobrazovaly často navštěvované stránky? Prošel jsem celé nastavení a nikde jsem to nenašel, ale možná jsem jen slepota.díkec

Odpovědi na otázku

tak jsem opravdu jen slepota,.v nové záložce je vpravo nahoře ozubené kolo a tam se tá vypnout.

...tam se to dá vypnout.

Pri otevreni nove zalozky je vpravo nahore na te strance takove nenapadne kolecko...