» Poradna » Web a internet

Firefox - nefungující google, youtube, google translate

Zdravím,mám takový problém, který mě zlobí už asi druhým týdnem, jde o to, že mi firefox x-krát za den odmítá načíst stránky google, youtube, google translate, jinak ostatní weby mi fungují bez problému. V prohlížeči se pak objevuje hlášení:Spojení přerušenoSpojení se serverem bylo v průběhu načítání stránky ukončeno.Server je dočasně nedostupný. Zkuste to prosím znovu za chvíli.Pokud se vám nezobrazují ani ostatní stránky, zkontrolujte síťové připojení svého počítače.Pokud je váš počítač chráněn firewallem nebo proxy serverem, zkontrolujte, zda má Firefox přístup na Internet.Někdy stačí firefox zavřít a znova otevřít a vše pak zase chvíli šlape jak má, jindy musím restartovat celý notebook, abych se na dané stránky dostal. Zkoušel jsem jiné prohlížeče a u Opery vše funguje normálně, Explorer odmítl načíst google asi jen jednou. Díky za všechny rady, které by pomohli k vyřešení problému :)

Odpovědi na otázku

zkus jestli se ti neaktualizuje firefox na verzi 25.pokud máš aktualizováno, pročisti cookies ccleanerem 4.07

Chyba spojeníFirefox nemůže navázat spojení se serverem cs-cz.facebook.com. Server je dočasně nedostupný. Zkuste to prosím znovu za chvíli. Pokud se vám nezobrazují ani ostatní stránky, zkontrolujte síťové připojení svého počítače. Pokud je váš počítač chráněn firewallem nebo proxy serverem, zkontrolujte, zda má Firefox přístup na Internet.to mi pořad ukazuje i kdiž mam vše v pořadku a nejde jen facebook.com spustt ale vše ano.