» Poradna » Web a internet

Firefox - náhled obrázku při najetí myši (rouming.cz)

Zdravím, dříve jsem na webovkách www.rouming.cz prohlížel obrázky jen najetím myši na odkaz v seznamu obrázků a zobrazil se náhled obrázku bez nutnosti kliknutí. Sloužilo k tomu ve Firefoxu rozšíření Greasemonkey a skript pro Greasemonkey s názvem "Yanniho pics viewer" (viz http://userscripts-mirror.org/scripts/review/53726 ). Bohužel dnes ve Firefoxu 66.0.3 tento skript zdá se nefunguje. Používal to někdo z vás taky? Jak to můžu opět zprovoznit? Nebo je případně nějaké jiné řešení?Díky.

Odpovědi na otázku

Použij rozšíření "Imagus"

Díky, to je přesně to co jsem hledal. Jen ještě budu muset zjistit co napsat do pravidel, aby to fungovalo na roumenovi.