» Poradna » Programy

Firefox - motivy vzhledu - Bejeweled

Prosím odpovědět na 2 dotazy týkající se Firefoxu.

1. Jak instalovat motiv vzhledu, pokud ovšem je ve formátu jar?

2. Kde mezi motivy vzhledu najít Bejeweled? Tento motiv už nemůžu najít a to ani mezi nekompatibilními. Pokud už není kompatibilní s novou verzí Firefoxu (?), nevadí, můžu používat starší verzi.

Odpovědi na otázku

Díky, ale opravdu jsem neměla na mysli personas ale pouze motivy vzhledu (themes). Bejeweled tam dříve byl, teď už ne (?)

http://www.softpedia.com/get/Internet/Internet-App... ...

asi jde jen na

Requirements:

· Firefox: 3.6a1pre – 3.7a2pre

Jana:
1) stačí soubor motivu *.jar přetáhnout myší do okna Motivy vzhledu ve Správci doplňků.
2) Nepíšeš přesně, které verze FF myslíš, ale pro 3.6.15/16 můžeš použít Bejeweled 0.09, ke stažení tady http://www.softpedia.com/get/Internet/Internet-App... ...

... link, jak už psal Radista. Pro FF4 (nepoužívám=neověřeno) je verze Bejewejed 0.11 zde http://www.brothersoft.com/bejeweled-289107.html...

Díky za užitečné odpovědi, dopadlo to dobře. I když Bejeweled 0.11 mi nefunguje na FF4 a to jsem zkušebně instalovala i JRE (to je prý nutné, viz: http://www.brothersoft.com/bejeweled-289107.html...),... ale nevadí. Bejeweled 0.09 i 0.10 mi fungují dobře na nedávné verze FF a to i bez JRE. To přetáhnutí myší u motivu vzhledu, pokud je ve formátu *jar taky funguje.

Bejeweled je jeden z nejlepších motivů vzhledu v historii FF. A najednou nečekaně zmizel z webu. Na oficiálních stránkách (Add-ons) zmizel úplně jinde na internetu je už "k dostání" jen ve výjmečných případech.

Zajímavé je, že obrovské množství pěkných motivů vzhledu i jiných šikovných doplňků není vůbec kompatibilní s FF4. Nechci aby Firefox vypadal vedle Opery (kterou taky používám) jako chudý příbuzný. Proto dávám přednost nedávné a osvědčené verzi FF 3.6.16.

Zdaleka nejsi jediná, kdo zůstal u 3.6.16 a o "čtyřku" nestojí. Bejeweled je pro většinu uživatelů až moc "pohádkový", ale určitě zajímavý.Občas ho u někoho taky vidím, ale nejčastější je asi Noia.

to je ale hnus, pro ctyrku zatim neni moc kompatibilnich skinu, ale ala mx3, je lepsi nez deafultni.