» Poradna » Programy

Firefox - jak obnovit ikony doplňků v liště?

Ve Firefox 95 zmizely ikony instalovaných doplňků (např. Video DownloadHelper, Blacken, ...). Jak obnovit zobrazení ikon? Po přihlášení pod jiným účtem vše je zobrazeno. THX

Odpovědi na otázku

Povolit v anonymních oknech,nebo nastavení pamatovat si historii.Taky mi to zmizlo.

Proč to tady.nějakej pabl mínusuje.Když je to pravda..Tohle není poradna je to SHIT!!!

Dávat mínusy je místní lidová tvořivost. Na spoustě diskusních fórech dislikes odstranili. Tuším, že je ruší i YouTube.

LIKE na YT sa neruší, ale zrušia (zdá sa mi, že aj už to urobili) zobrazovanie ich počtu. Vraj to nerobí/ilo dobrú krv....

Díky. Mezitím jsem odhalil.Historie prohlížení > Historii stránek > neukládat = zmiznou ikony add-on a nejsou add-ons funkční.

A platí to pro Wokna i pro Linux....

Nastavení tlačítek a lišt > na lištu přidat ikonu všech rozšíření. Potom na ní kliknout levým myšítkem, najet nad konkrétní rozšíření, pravým myšítkem nabídka > přidat na lištu.