» Poradna » Mobily

Fimware 410.34.001 update na Nokia E51-1 RM244

Mám Nokii E51-1 RM244 s verzí firmwaru 300.34.56 a chtěl bych aktualizovat na poslední verzi: 410.34.001 (EURO nebo EMEA)Nikdy jsem to nedělal, ale potřeboval bych:- odkaz s návodem jak na to?- firmware- nějaký program v kterém se to dělá. Stáhnul jsem Phoenix, ale nejde nainstalovat (během instalace *.msi se to odkazuje na nějaký soubor v: downloaded files, který nemůže najít. Na uloz.to jsou i programy se slovem cracked, nevím co to znamená, ale ty v mají celou řadu virů.Pokud s tím má někdo skušenosti, tak se prosím o ně podělte. Díky

Odpovědi na otázku

Stiahni Nokia PC suite, pouzi USB kabel, drz sa pokynmi.

Dík za radu, ale psal jsem: "pokud s tím má někdo zkušenost" protože tahle metoda již nefunguje.....

A tato sluzba este funguje?