» Poradna » Web a internet

Filmy ke stažení zdarma

Ahoj, chtěla bych se zeptat přes jaké stránky stahujete filmy zdarma bez registrace. Já stahuji pouze z ulož.to a tam polovina filmů není. Díky za názory

Odpovědi na otázku

sťahovanie filmov z pochybných zdrojov je trestný čin

Stahování filmů a to ani z pochybných zdrojů není trestný čin! Trestným činem je sdílení ( a tedy nahrání filmu na nějaké úložiště. Kdy už to konečně někdo pochopí.Stahování z torentů je dost na hraně, protože při stahování současně sdílíte (zjednodušeně řečeno). Zkuste třeba Hellspy nebo Sharerapid.

Stahovani z torrentu je zcela jasne za hranou legality.

Z jakého důvodu?

Stahování z torrentu taky není za hranou legality. Pokud ten film rovnou nesdílíš.

Ja mel za to, ze u torrentu se sdili vzdy (a pokud to nekdo vypne, tak mu zase ostatni neumozni stahovat), ale mohu se mylit.

Tcp a udp vis co je?Protokol torrentu je zalozen na vymnene informaci.Klientu na druhém konci mužes poslat cokoliv. Třeba aby měl dojem, že stahuješ jen od něj. Nebo že ty data, co chce, nemás. To ti jako důkaz stačí, ne?

tim že stahuješ tak rovnou i sdílíš

Při stahování torrentu současně torrent sdílet nemusíš, můžeš pouze stahovat. Je to otázka klienta.

O trestnosti stahování se dá dočíst třeba tady http://technet.idnes.cz/kopirovat-na-prazdna-medi... - v SR je to trestný čin už nyní.

od 13.4. je v EU i stahovani filmu trestny cin! Do toho data to bylo tak jak pises.

EU nic jako "zákony" nemá. Jednotlivá nařízení musí implementovat jednotlivé státy do svých právních řádů, a do té doby se nic nemění.

Zatím naštěstí existují pouze národní zákony a žádné nadnárodní z EU. Takže pokud to není v našem zákoně, jakože není, tak si celá EU může trhnout nohou.

narizeni se musi implementovat do narodniho prava, toto ale neplati u Směrnic - ty plati jiz po vydani komisí

Doporučuji seznámit se s právním řádem ČESKÉ REPUBLIKY. Jak jste si to na Slovensku udělali, takové to máte...

Nezákonné není stahování filmů, nezákonné je, když se na tento stažený film podíváte. Vím to dělal jsem na toto téma seminární práci.

Asi budeš překvapen, ale legislativa čr nepovažuje stažení filmu (nezaměnovat s nějakým software) za trestný čin.

A taky to trestný čin nikdy u nás nebude. Stažení filmu nemůže být trestným činem, kde bychom to byly

Kde bereš tu jistotu? Věř, že časem si to autorská lobby prosadí. A dokonce mám obavu, že si najdou výmluvu, proč nezrušit placení tzv. náhradní odměny ve formě poplatku za prázdná paměťová média.

Byly by sme ve vyspele zemi, zatim jsme jen banda zlodejucku zdegenerovany komousema..;skudlit skudlit skudli

blbeku,ty asi,nevis co je makt rukama a kazdy den vstat do kolbeny,ze se chci podivat na nejaky film,novinku?Vim ze kdyz si ho stahnu porusuju aut.prava a v poctate "kradu"skus uzit rodinu z 15000 mesicne,kdyz do toho mas hyp,.....atd,jasne ted namitnes''tak to nedelej muzou ti dat sankce,navictodelas vedome a tim ublizujes rodine vic,,sorry kamo ale muj syn se nedavno narodil a uz dluzi st 120 tis.statu,tak ted mi tohle vysvetli,stat legalne krade a mysli si ze lidi se budou chovat zodpovedne?neni to o komunistech ani o vlade ale o zodpovednosti lidi dokud tohle nepochopi prevazne ty na hore a nebudou se timridi tezko to muzou chtit od lidi

stahovaní filmu není trestný čin,trestný čin to je teprve když ten film sdílite takže sdílíte autorská práva

k stahovani filmu s internet bombst@seznam.cz bomb stefan 702467404

Můžete mi napsat v jakém zákoně se používá termín „pochybný zdroj“?

Jedině torrenty:veřejný všehochuť (en): kickass.topouze yify (en): yify-torrents.comNa české potřebuješ registraci:czt: tracker.cztorrent.net trezzor: tracker.czech-server.comPoznámky:Na těch českých házej bobek na ratio. Dělá se to několika způsoby. Ten nejprimitivnější je ten, že načteš torrent v klientu (třeba utorrent) a po natáhnutí swarmu z trackeru link na tracker z klienta smažeš.Pokud se nechceš na těch českých registrovat, stačí vyškemrat od někoho odkaz na swarm a odkaz na torrent s odkazem na ten swarm a pak vesele tahat od lidí z czt nebo trezzoru bez toho, aniž bys tam byla registrovaná nebo potřebovala nějaký pid.

A jaké výhody má ten hod bobku?

Nemusíš uploadovat, pokud nechceš.Nebudeš patřit mezi zabržděné a pobůchané ovce, které stříkaj nad velikostí ratio (mně vrušují ženské, musí mít hezkou postavu, kozy a zadeček, jako všechny krásky ve filmu http://www.csfd.cz/film/338608-zvonilka-a-pi...

trafika, TESCO...

Je to morálně špatné.Jak by se líbilo tobě, kdyby ti za produkt tvé práce lidé neplatili, ale využívali ho? Prostě ti ho ukradli. Je to krádež a to, že zákony naší země jsou díky SantaKlausovi napsaný napikaču na tom nic nezmění, ale ono je to v místní morálce už tak nějak zakódovaný.To starý heslo "kdo nekrade, okrádá rodinu" se tady prostě pořád drží.

Možná sis nevšimnul, ale zákonodárci rozhodli o nrádeži v opačném směru. Nebo-li platíš za každé prázdné paměťové médium tzv. náhradní autorský poplatek, protože se automaticky předpokládá, že ukradneš autorské dílo a nahraješ ho na něj. A platíš to vždycky, přestože to médium nepoužiješ nikdy k ničemu jinému, než třeba ve foťáku na rodinné fotky. Automaticky takto označit každého uživatele paměťových médií za zloděje a preventivně ho zkasírovat, je ještě větší svinstvo. Něco jako kolektivní trest dětí v mateřské škole, když se nezjistí, které z nich rozbilo okno... Takže si to moralizování strč laskavě za klobouk. Já nejsem proti trestnosti stahování, ale dokud nezruší ten preventivní kolektivní trest, tak budu stahovat jak to jen jde a nebudu mít sebemenší výčitky.

Nie moralne spatne je, ze ked nieco zverejnis, musis ratat jednoducho s faktom, ze ludia s tym budu nakladat tak, ako to vyhovuje im. Nie je moznost ako ich k tomu prinutis, pokial teda nechces pouzit totalitne praktiky. Zakazovanie nekomercneho sirenia kultury je totalitna metoda, typicka pre komunistov. Jednoducho - ak nechces, aby tvoje dielo nebolo sirene, nezverejnuj ho. Ak ho zverejnis, stracas nad nim absolutnu kontrolu a nemas nijake moralne pravo tuto kontrolu vykonavat, pretoze porusujes zakladne ludske prava slobody a sukromia.

Pravo autora ... ... na odmenu, nie je nadradene zaujmu spolocnosti, hlavne volnemu sireniu informacii, ktore je zakladom civilizacie. Urcit kto a za akych podmienok, bude jeho dielo uzivat totiz uz suvisi so slobodou konania ostatnych. Teda jedine pravo, ktore nie je mozne autorovi obmedzit, je pravo nezverejnit svoje myslienky/dielo a nechat si ho len pre seba. Pokial vsak dielo zverejni, musi pocitat s tym, ze sa po zverejneni s jeho dielom bude narabat tak, ako si to praje vacsina spolocnosti.

volné šíření informací vs. autorský právo... Když mi neumožní někdo stáhnout si nový X-men... O jakou že to informaci mi připravil?

Ak ti v tom stiahnuti brani trestne stihanie, tak je to zakaz prijimania a sirenia informacie.Ak ti v tom stiahnuti brani to, ze to na internete nikto nrzverejnil, je vsetko v poriadku.

Myslím, že zaměňuješ základní pojmy "autorské dílo" a "informace". Svoboda šíření informací opravdu nemá nic společného s šířením autorského díla. Stejně tak je hloupost omezit právo autora jen na rozhodnutí, zda ho zveřejní nebo ne. K tomu ještě patří, že si autor může stanovit podmínky užití jeho díla. Nicméně kontrola dodržení podmínek šíření by měla být čistě věcí autora a mělo by jí být nadřazeno soukromí uživatelů internetu.

Autorske dielo je informacia. Tuto informaciu si mozes ulozit na roznych mediach, v hlave, alebo na disku. Text moze byt autorske dielo. Ty si ten text precitas a ulozis do svojej pamate. A autor ti podla zakona MOZE ZAKAZAT tento text predat inym osobam, fyzicky ho vyslovit. Zakon o dusevnom vlastnictve mu to dovoli. Pasuje sa za majitela tvojho tela, tvojej myslienky, ktoru mas v hlave.Napriek tomu, ako to hlupo a neuveritelne znie, je to pravda. A prave pri takejto analyze naplno vyjde najavo, ake je dusevne vlastnictvo absolutnym nezmyslom.A kam to az moze vyustit, par prikladovhttp://www.novinky.cz/domaci/314949-sverak-zvaz... http://zpravy.idnes.cz/sverak-vysoudil-200-tisic... Myslim, ze velmi vtipne je to okomentovane tuhttp://www.novyprostor.cz/clanky/349/pravnici-nejso...

Svatosti, nic proti morálce a moralisování, ale bohužel to dělá cca polovina populace na zeměkouli t.j. skoro tři miliardy lidí a tak asi ČR zrovna moc nevybočuje. Jinak stará moudrost říká, že největší kazatelé morálky většinou mají největší potíže s jejím dodržováním.

..weby na stahování filmu naprosto dostačující: http://uloz.to/ http://www.hellspy.cz/ https://webshare.cz/

Uz aby udelali i v cr naky zakon o nelegalnosti stahovaní, par milionovejch pokut a cechacky prejde neco krastPak se lidi divej ze jde do kytek kvalita her i filmu kdyz vyvojari a vyrobci skoro na vsem prodelajStahnout neci praci a nezaplatit mu za to je proste kradez at si to obhajujete jak chcete jste jen zlodeji, ale podekujte rodicum tyhle veci jsou spatnou vychovou

Ze by dalsia reinkarnacia ZONDa?

..o.k .. takže drž hubu a plať, v tom ti přeci nikdo nebrání..

Ja jsem pro, neplatit za kvalitni praci je spatne.Samosebou pak bude nutne zavest beznou zaruku na tuto praci, takze uz zadny film se spatnym prekladem. Aktualne zadna zaruka neni stejne jako na SW.Bude take nutne zrusit poplatky z HDD, kopirek, tiskaren, CD, ... Tahle sranda uz me stala vic jak 10 tisic za nic. To bych musel krast o sto sest.

v cesku uz neco musi fungovat stahl jsem cz torrentu film 2 zbrane a za par dnu jsem mel dopis se slozenkou na zaplaceni pokuty ci jak to nazvat na temer 700€ tak jsem to dal pravnikovy ten neco vykonal nakonec jsem zaplatil 300€ a tak od te doby nic uz nestahuji vyjde me to levneji si to koupit

Trafika, TESCO: Pokud někdo ujíždí na filmech s Bohdalkou, nebo kupuje výtvory typu "Zack a miri točí porno", nebo Ordinace v růžové zahradě XIV, tak mu to bude stačit.Prohledáníhttp://warezforum.cz/azbase.net (česky)=>vede na ulož.to. stiahni.si,nedoporučuji sdilej.cz -> pomalé, euroshare.cz, fastsharecz -> spojení vypadává naschvál

Uloz.to jedno vlákno free kolem 300 kB/sStiahni.si jedno vlákno free kolem 120 kB/sPokud čórneš swarm z czt nebo trezzoru tak rychlost většinou naplno, u mě kolem 6 MB/sPokud použiješ kickass nebo yify též většinou jedeš na max.

Hele když máš tak rychlý net, můžeš zkusit, jaká rychlost se dá vymáčknout z uložto na free? Protože na uložto jsem nenarazil na limit počtu souběžně stahovaných souborů (při odstranění cookies) ale mám net 400kB/s... a mimochodem stiahni.si umí 2 soubory souběžně

na uloz.to je limit 10 suborov. Respektive 11, lebo 10 mas v download manazeri a 11 stahujes priamo zo stranky.

A ta rychlost celková? A nerozumím tomu dělení na download manager a priamo ze stránky. To jo přece jedno jak se to stahuje Jestli přes wget v prohlížeči nebo přes nějaký download manager. Jo akorát to má jednu chybku... pokud se stahuje při free víc souborů naráz, pak je funkcionalita navazovaného stahování fuč... protože při pokusu o resume to "stáhne" hlášku, že z tohoto počítače se už stahuje.

Ked pouzijes free rapid download manazer, tak mozes stahovat desat suborov naraz. Povedzme, ze mas nejaky film v HD a je spakovany do 10 suborov po 1 GB. Keby si stahoval priamo zo stranky, tak musis kazdy zvlast a vzdy musis pockat, kym sa subor dotaha. Takto ich mas vsetkych desat za rovnaky cas, ako jeden, ktory by si mal stahovat priamo zo stranky.Mam internet od Orange a bez premium uctu mi kazdu linku taha, respektive ukazuje to cislo okolo 300 kB/s na kazdy subor, takze ked taham 10 naraz, ide to cca 3 MB/s (kilobyte a megabyte)Este upresnim - ja som mal na mysli absolutne technicke vyuzitie, ked padla otazka, kolko suborov sa da naraz stahovat s uloz.to.

nemusím každý zvlášť... Ty 3 MB/s vypadají slibně... Ještě mít tak rychlý internet a né 4Kbps od o2 ve městě

Tak si najdi něco lepšího. Já bydlím v zapadlé vesnici na jihu moravy, 10 km do 20 000 města, a máme tu na vesnici optiku za 300 Kč / měsíc, down/up něco kolem 50/20 MB/s .-)

Je opravdu legrační, jakou má vohnout představu o dnešní vesnici. Zajímalo by mě, jak dlouho ta zakořeněná představa o tom, že pokud se nejedná o zasranou Prahu, tak tam funkční internet neexistuje, ještě bude fungovat

No počky, já se sekl, to b tam mělo být malé Ale i tak je 6 MB/s na downloadě slušná rychlost

Jasné, já to pochopil Jo, je to slušná rychlost, mě taky mých 10 bohatě dostčuje. Já nemám tendence stáhnout si "celý internet" do PC za jednu noc, ale ty blbečky co o internetu ví akorát to, že jsou tam "všechny programy, filečky, fotečky a empéétroječky" zdarma a je třeba je mít všechny doma o tom asi nikdy nepřesvědčíme

Utilitka, kterou Ulož.to doporučuje na stahování, je mizerná.Stáhněte si český free program FreeRapid Downloader - budete pak moci z uloz.to stahovat více souborů naráz (a do "fronty" si uložit libovolný počet dalších souborů, které se začnou stahovat automaticky, jakmile se stahování některého souboru dokončí).

Thepiratebay.org

Řekni, jaký film tam třeba nemáš...Já ti najdu nějaký link

Sice jsem ochoten si předplácet službu www.befun.cz , ale když se mi nějaký film zalíbí a chtěl bych si ho stáhnout do sbírky, tak využiju Download Helper :) .

webshare.cz A když si připlatíš 30kč měsíčně, tak se ti ten film stáhne i za 3 min.

To se mi stáhne taky a zadara.

Ahojky je dobrý stahování na DINOSHARE jsou tam i novinky a perfekt kvalita pak ještě HEELLSPY ahoj

Když už uvádíte nějaké údaje, zkuste to udělat přesně, a třeba přidejte i trochu podrobností, tedy :Dinoshare (placené rychlé stahování, možnost pomalého stahování zdarma)HellSpy (jen placené stahování)

Najít program filmů které chybí na uložto a kde jsou filmy které jsem mládí viděl jak v kině nebo i v naší televizi musí přece někde ňákem archývu mohli by ste mě poradit kde je mám hledat děkuji za pomoc tedy jestli mě pomůžete ještě jednou dík váš Rudolf Svoboda.

Co kdybys sem napsal aspoň pár filmů, o které nejvíc stojíš (a případně i svou mailovou adresu) - třeba Ti někdo pomůže. Možná najdeš několik z nich na http://www.hellspy.cz/ - musíš se registrovat (to je zdarma), pak odtud můžeš stahovat i zdarma (je to tuším omezeno na 1 soubor/den, a stahování je dost pomalé, ale nemusíš u toho stahování být, tak to ani tak moc nevadí).Hellspy Ti doporučuji také proto, že Ti tam může někdo z nás poslat film, který hledáš, (a bude-li znát Tvou mailovou adresu, pak Ty o tom dostaneš mail, že to v Hellspy čeká na to, až si to stáhneš).Mnoho starších českých filmů lze bezplatně stáhnout z YouTube, např.Vesničko má, středisková https://www.youtube.com/watchS tebou mne baví svět https://www.youtube.com/watchJak dostat tatínka do polepšovny https://www.youtube.com/watch

Já stahuji z hell spy tam se jenom pošle mobilem 15 kč a dostanete 700kreditů a můžete si koupit i víc kreditů, je to krátký asi 15min

nikde

F

Pokud můžu poradit, tak já stahuju filmy na http://www.hellspy.cz/ Je tam víc filmů / seriálů než tady, a za 1 SMS máte stáhování vystaráno na měsíce stahování v super rychlosti.

Filmy zdarma a legálně lze stáhnout například z Kinotrip.net. Stačí si nějaký najít a níže jsou zdroje...

Nic nestahuju vše on line http://sledujufilmy.cz/na youtube, vimeo Daily, FB je plno filmů a ty stáhneš https://video.vsevjednom.cz/

Je stahování ze serverů jako Rapidshare nebo Uloz.to legální? Je pravda, že pokud si zaplatím "kredit" pro stahování nebo premium účet, přispívám tím na vynahrazení škod za autorská práva? Stahování, tedy zhotovení kopie pro osobní potřebu, je za určitých podmínek legální. Předně se musí jednat o dílo již zveřejněné a kopii si musí zhotovit ten, jehož osobní potřebě bude sloužit. Zároveň však takové jednání nesmí být v rozporu s běžným způsobem užití díla a ani jím nesmí být nepřiměřeně dotčeny oprávněné zájmy autora (§ 29 odst. 1 aut. zák.), a dále takové jednání nesmí být v rozporu s dobrými mravy (§ 3 obč. zák.). Soubory, které různé osoby ukládají na filehostingové služby jako je RapidShare či Uloz.to však nebyly zhotoveny se souhlasem nositele práva a jsou sdělovány veřejnosti protiprávně; stahování z těchto serverů proto nesplňuje třetí jmenovanou podmínku, protože se jedná a stahování z nelegálních zdrojů v návaznosti na protiprávní jednání jiných osob. Navíc, opakované a masivní stahování z nelegálních zdrojů nesplňuje ani jednu z uvedených podmínek, a jedná se proto dokonce o více závažné protiprávní jednání.Tvrzení o údajném příspěvku na vyrovnání odměn za užití autorských děl formou poplatků za kredit či premium účet je zcela nesmyslné. Provozovatelé filehostingových serverů ze svých výnosů autory nijak nekompenzují.

Fastshare nebo dinoshare :)

Dobrý vyhledávání film karlovarští poníci

Karlovardti poníci přehrad film

Snad to je super

Rad stahuj filmi zdarma mam rad akčni a fantas nebo dobrodružný filmi

Rad stahuju filmi zdarma akčni nebo fantas a akčný