» Poradna » Programy

Filmová databáze

Ahoj, prosím o radu. Mám mnoho filmů na HDD a DVD. Dost často přidávám nové filmy, postupně ztrácím přehled. Potřebuji nějaký seznam (databázi), která by dovedla řadit filmy dle požadavku. (dle abecedy, podle žánru, dle roku uvedení, a podobně. Existuje nějaký hotový prográmek, který to svede? Mnohokráte děkuji za odpověď. Kolemjdoucí

Odpovědi na otázku

např.https://www.instaluj.cz/data-crow

KODI, Plex

pripadne alternativa Emby, nebo bezplatny Jellyfin. Krome "tupeho" seznamu medii umoznuji tyto mediaservery i streamovani obsahu.

Excel.

plex/jellyfin

Pouzivam WhereIsIt ... skenuje to jakekoliv soubory, takze lze takto udelat kartoteky pro fotky, filmy, dokumenty atd. Jako neni to klasicka filmova databaze. Skoda ze vyvoj skoncil 2014, jinak by nejaky plug-in pro napojeni na csfd atd. byl.

Tohle syslení stovek člověkoroků filmů nechápu...skoukneš tak 1%.