» Poradna » Ostatní

Film

Dobrý večer,hledám špionážní film něco jako je spy kid,budu moc ráda za radyHezký večer

Odpovědi na otázku

csfd

to je poradna na filmy??? to je mi zase novinka...

Já zase hledám včerejší den a co jako?

Já ho našel, zítra pošlu.PrasatkoPee

No jo, ale to už nebude včerejší den, ale předvčerejší ...

Už hodně let vždycky takhle kolem Silvestra projíždím tuhle Poradnu a otevírám i dotazy které bych jinak neotevřel. Bohužel musím konstatovat, že jak jde pokrok kupředu, všechno je na jedno kliknutí a frikulín už nemusí u PC používat mozek vůbec, tak tady nalézám rok od roku více a více debilních dotazů. Stal se z toho teletník, kde přemýšlet už nebude nikdo, smutný příběh ...

Nepríde mi to inak ,len že si z nás uťahuješ a robíš srandu.kristína,kristína