» Poradna » Ostatní

Film

nevíte někdo jak se jmenoval horor američtí vojáci převažely sudy se zombíkama a ty sudy jim vypadly cestou a rozbily se se civilisti nějaké pochytali a spalily v krematoriu jak šel kouř s komína tak začalo pršet a ten kouř padal na hřibytov a tam vylezali zombíci atd

Odpovědi na otázku

Jo tak ten film si pamatuju moc dobře byl sem ještě malej špunt a zrovna klidný spaní jsem po tom filmu neměl

Česko a Slovensko hladajú superstar časť hviezdna rota

Film je super, ale myslím, že zombíci po tobě už jdou za ten hřbYtov!