» Poradna » Ostatní

Film sexbomba od vedle a necenzurovana verze

zdravim,chci se zeptat jestli nekdo viz uloz.to jsem stahnul film sexbomba od vedle s elishou catnberkpak jsem ale zjistil ze existuje taky necenzurovana verze v originale :The Girl Next Door: Unrated Version a ma cesky dabing ( i ceskya obal)ale nikde jni nemuzu najit ani na youtube.je mozne ze ta unrated verze je prave ta co jsem videl resp. stahnul?dik za odpoved

Odpovědi na otázku

myslíš že v tý necenzurovaný verzi byl nějakej sex ? ? tohle jsou jen hloupý český překlady zahraničních filmů

Ale na amereckem obalu je to taky

ach muj bože - americká prudérie nedovolí ve filmu PG17 ani odhalený lejtko, tam slovem sex maji na mysli to že mu někdo políbí rukunecenzurovaná verze je pár vystříhanejch záběrů kde je vidět stehno, u nás je ta ,,necenzurovaná"navíc je ke stažení . . nic cenzurovatelnýho tam samozřejmě neni je tam sexu asi jako tolik v Účastníci zájezdu

A v tý americký verzi hraje taky elisha catnberk nebo Elisha Cuthbert? Možná je to fakt jiná verze.