» Poradna » Ostatní

Film (Nejde české audio)

Dnes jsem si chtěl pustit INFERNO na svém notebooku. Přehrál jsem to v GOM playeru, nastavil češtinu a spustil... Jenže nic... Bylo to v angličtině.. Když jsem zkoušel to přenastavit do třeba maďarštiny a pustit to, stále to jelo v angličtině.. Neví někdo co s tím?

Odpovědi na otázku

Nezkusil si jiný player - třeba VLC? Je v tom Infernu skutečně stopa jiného jazyka, než En? Chci říct, jestli se to pouze netváří, že tam je další jazyková stopa a přitom je všude En, ikdyž píšou Hu, nebo Cz stopa - i to jsem viděl.

co treba vlc nebo jinepripadne jsou vsechny stopy v en

Jses si jisty ze v tom videosouboru je obsazena i CZ (a pripadne HU) audiostopa?Asi tusim kde je problem 😉