Film na velke TV s titulky

Ahojte pokud mam film s titulky který nejde prehrat na velke LCD TV - sice jde ale bez titulek..jde udelat to aby byly titulky primo ve filmu? a pokud ano tak jak . diky

Odpovědi na otázku

Jde to treba KMP playeru.

budeš to muset celé převést - v závislosti na tom, jak moc tomu (ne)rozumíš lze doporučit použití Freemake Video Converter pro BFU a Avidemux pro znalejší. V obou případech je soft zdarma a česky, v tom prvním případě si celkem slušně umí sám odhadnout potřebná nastavení Vložit titulky do obrazu umí pokud vím taky, ale je to pěkná prasárna, tak to nepoužívám...

Proč, prostě použije takový SW který dá titulky v souboru a umí nastavit výstup, čili jak se budou přehrávat vč. jejich velikosti. Titulky do videa vloží natvrdo je moula = likvidace streamu.

pokud máš zařízení, co neumí video s externími titulky a dokonce ani video v kontejneru s přibalenými titulky, tak vložení titulků do videa je bohužel jediná možnost...V mém okolí je celkem dost lidí, co má staré přehrávače či TV, co sice umí přehrát "avíčko" z usb/disku, ale titule v srt nebo sub prostě nedaj. A o mkv si člověk může nechat tak akorát zdát...

Tak jasně ale to se řeší následovně, vezmeš NB a použiješ ho jako náhradu HTPC. Na TV už jen zvolíš vstup videa.

tak já beru vkládání titulí do videa jako zoufalé řešení, kde člověk platí kvalitou, ale budiž, jsou případy, kdy to jinak vyřešit nejde...Příklady: 1) vůbec nemáš NB2) máš NB, ale nemá HDMI a TV nemá D-Sub...asi by se našly i další...

MPC HC:http://mpc-hc.org/downloads/nemusí se instalovat na filtry nezapomeň, jen dokopírovat.VLC VideoLAN:http://www.videolan.org/vlc/download-windows.htmlnemusí se instalovat, filtry i kodeky má komplet své.

ok dik vam za tipy