» Poradna » Programy

FIFA

Dobrý den mam takový problém dříve jsem hrál fifu a normálně mi šla ale po přeinstalaci Windows 10 jsem ji zase nainstaloval ale vůbec se nespustí a když spustím poradce při potížích píše mi to program je nekopatibilni. Prosím o veškeré rady a děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Ahoj po reinstalaci windows ti 99% her nepůjde spustit, jsou to hlavně hry na originu nebo uplay, rockstar, steam a blizzard je v pohodě když jsou na disku kde není OS,,prostě hry si dělají složky do disku kde je OS, savy, registry, a další věci které ani nenajdeš,,takže reinstal hry,,,ještě zkus nainstalovat directx a vc redisty atd, najdeš je ve složce s hrou možná se hra chytne možná ne..

A nejde to nějak opravit ?

A nebo snad tohle,ale je to prelozeno z jedne diskuze v ( google prekladac ) Přejděte na kartu C: \ ProgramData \ Electronic Arts \ EA Services \ LicenseNyní odstraňte všechny soubory s příponou .dlfPoté restartujte počítač a zkuste přehrát FIFA, který pro mě pracuje. Další poznámka:- Nezapomeňte aktualizovat grafiku karty řidiče

Nefunguje ani jedno

Hra se ani nezapne

Tak odinstalovat a znova ji instalovat jako spravce.A je potreba mit ve Win.10 Media Player.

nefunguje asi se na to vyseru

a nechybi třeba nějaky ovladač nebo něco jineho