» Poradna » Programy

FIFA

ahoj, chtěl bych se zeptat, když si zakoupím hru FIFA 15 pro PC, mohu ji mít nainstalovanou na dvouch PC? Jde mi o to že cestuji, tak jestli ji můžu mít nainstalovanou na PC a NTB? vždy bych hrál buď na NTB nebo na PC. Nebo si mám koupit 2 licence?

Odpovědi na otázku

Stačí jedna, jeden účet na Originu.

Funguje to stejně jako na steamu. Hru budeš mít zakoupenou na svém účtu a budeš jí moct hrát vždy pouze na jednom zařízení, nikoliv na obou zařízeních současně.Takže odpověď na tvou otázku je ano, bude stačit pouze jedna licence a hru budeš moci hrát jak na PC, tak i notebooku (nikoliv současně) .