» Poradna » Programy

Fifa 20 a cdkeys.com

Dobrý den, Mám dotaz. Máte nějaké zkušenosti se CDKeys.com ? Chtěl bych si tam koupit Fifu 20 a nerad bych případně přišel o peníze. https://www.cdkeys.com/pc/games/fifa-20-pc-origi... Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

CDkeys.com je asi nejspolehlivejsi "sedy" prodejce her (a jeden z nejvetsich) takze by nemel byt problem, na rozdil od G2A obchod nefunguje stylem aukci ale prodava svoje klice a nemaji zadny blbosti jako G2A Shield a tak. Samozrejme je tam porad urcity risk ze klic nepojede nebo prestane funogvat, ale nemel byt problem to s nima vyresit, a pokud navic jeste zaplatis pres PayPal tak muzes byt vicemene v klidu.